…děláme jen to, co opravdu umíme!
uver@azfin.cz
Max - pouze se zástavou nemovitosti

Úvěry MAX jsou poskytovány ve výši od 50 tisíc Kč až do výše 3 miliony Kč a to výhradně na zástavu nemovitosti. Výše úvěru až do 60% ceny zastavované nemovitosti. Zastavovanou nemovitostí může být rodinný nebo bytový dům, byt, rekreační nebo podnikatelský objekt nebo pozemky.

Úvěrem lze vyplatit stávající zástavu, exekuci nebo vyplatit nemovistost i v době, kdy je vyhlášena dražba.

Je velmi mnoho kombinací, neboť prostředky pocházejí z bankovního, nebankovního a soukromého sektoru. Doba splatnosti je od 6 měsíců do 20 let. U všech úvěrů je možnost předčasného vyplacení nebo přefinancování výhodnějším (např. po té, co nebude klient v registru nebo bude mít vyplacenu exekuci). S úvěrem musí souhlasit všichni vlastníci nemovitosti zapsaní na listu vlastnictví.

Např. při výši úvěru 500.000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): úroková sazba 4,9 % p. a., měsíční splátka 3 272 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 20 000 Kč, RPSN 5,5 %, celková částka k úhradě by činila 805 280 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.

V případě zájmu o tento úvěr vyplňte dotazník na této stránce, abychom mohli Vaši žádost posoudit, sdělit Vám všechny potřebné informace a připravit základní smlouvu. Do poznámky uveďte heslo MAX a přesnou adresu zastavované nemovistosti. Pro snadnější posouzení Vašeho úvěru uveďte, jakou částku splácíte celkově v bankovním a jakou v nebankovním sektoru? Nebude-li žádná částka uvedena, máme tím za to, že nemáte žádné jiné závazky a posoudíme podle toho Vaše možnosti a vykalkulujeme splátku.

Úvěr nelze poskytnout žadatelům, kteří mají jakýkoliv záznam v insolvenčním rejstříku.

Podpis úvěru v případě bankovního úvěru v Uherském Hradišti a v případě nebankovního dle domluvy s klientem.

Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru.

Pokračujte vyplněním žádosti, vyberte kdo jste: