…děláme jen to, co opravdu umíme!
uver@azfin.cz
Mikro - pouze po dohodě v kanceláři

PRODUKT MIKRO DOČASNĚ NEPOSKYTUJEME - připravujeme nový produkt. Zaregistrujte svůj e-mail na titulní stránce a budeme Vás včas informovat.

Úvěry MIKRO sjednáváme a vyplácíme pouze přímo v kanceláři v Uherském Hradišti ihned během návštěvy klienta. Doba vyřízení úvěru je zhruba 5 minut. 

Pro vyřízení úvěru kdekoliv v ČR volte prosím produkt STANDARD!

Jedná se o tzv. úvěr do výplaty ve výši 500,-- Kč 10.000,-- Kč s krátkou dobou splatnosti od 14 do 30 dnů.

Úvěr je poskytovám všem občanům ve věku od 20 do 75 let. 

Máte-li zájem o vyšší částku nebo o delší dobu splatnosti, využijte nabídky úvěru MINI

V případě zájmu o tento úvěr není nutné vyplňovat dotazník. Dostavte se přímo do naší kanceláře. Úvěr nelze poskytnout žadatelům, kteří mají jakýkoliv záznam v insolvenčním rejstříku nebo exekuci nebo trvalý pobyt uvedený v OP na městském nebo obecním úřadě.

Vyřízení, podpis a vyplacení úvěru výhradně osobně v kanceláři v Uherském Hradišti.

Pokud si vypůjčíte např. 5 500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7 370 Kč, z čehož poplatek za poskytnutí půjčky je celkem 1 870 Kč. Výše uvedený výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7 370 Kč. Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru.

Doporučujeme, abyste si zaregistrovali na titulní stránce svůj e-mail pro zasílání aktualizací a novinek! Budete tak vždy mezi prvními informováni o nových úvěrech či zvýhodněních.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte výhradně e-mailem na uver@azfin.cz. Telefonicky ani po sms informace nesdělujeme!