…děláme jen to, co opravdu umíme!
uver@azfin.cz
Mini - pouze okres Uherské Hradiště u Vás doma

Úvěr MINI je určený pro fyzické osoby od 25 do 70 let věku s prokazatelným příjmem ze zaměstnání, starobního nebo invalidního důchodu, renty, rodičovského příspěvku a podnikání s prokazatelným bydlištěm v okrese Uherské Hradiště. Nelze jej poskytnout bez doložení bydliště v okrese Uherské Hradiště! 

Pro vyřízení úvěru kdekoliv v ČR volte prosím produkt STANDARD!

Úvěr lze získat ve výši od 5.000,-- Kč až do 70.000,-- Kč. Doba splatnosti je 13 nebo 16 měsíců. Peníze jsou vypláceny i spláceny výhradně v hotovosti. Požadujete-li vyšší částku nebo delší dobu splatnosti, využijte nabídku STANDARD.

Např. při výši úvěru 20.000,-Kč na 13 měsíců: zápůjční úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4.400,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3.800,-Kč, měsíční splátka 2.600,-Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14.600,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34.600,-Kč.

Nebo např. při výši úvěru 30.000,-Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 21 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy 0,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 6.600,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 10.200,-Kč, měsíční splátka ve výši 3.450,-Kč, RPSN činí 146,7%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 25.200,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 55.200,-Kč. V případě řádného a včasného splácení všech splátek podle předpisu splátek má Klient nárok na slevu na úrocích ve výši 10% z jistiny. V tomto případě 3.000,-Kč. Tato sleva bude Klientovi vyplacena při úhradě poslední splátky podle předpisu splátek.

Nepožaduje se zástava nemovitosti! V případě, že máte k dispozici nemovitost, využijte výhodnější možnosti a to úvěr MAX.

V případě zájmu o tento úvěr vyplňte dotazník na této stránce, abychom mohli Vaši žádost posoudit, sdělit Vám všechny potřebné informace a připravit základní smlouvu. Do poznámky uveďte heslo MINI. Pro snadnější posouzení Vašeho úvěru uveďte, jakou částku splácíte celkově v bankovním a jakou v nebankovním sektoru? Nebude-li žádná částka uvedena, máme tím za to, že nemáte žádné jiné závazky a posoudíme podle toho Vaše možnosti a vykalkulujeme splátku. 

Úvěr nelze poskytnout žadatelům, kteří mají jakýkoliv záznam v insolvenčním rejstříku nebo exekuci nebo trvalý pobyt uvedený v OP na městském nebo obecním úřadě.

Podpis a vyplacení úvěru výhradně v místě bydliště žadatele a pouze v okrese Uherské Hradiště.

Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru.

Pokračujte vyplněním žádosti, vyberte kdo jste: