…děláme jen to, co opravdu umíme!
uver@azfin.cz
STANDARD - celá Česká republika

Úvěry STANDARD patří k nejoblíbenějším úvěrům pro jejich výši i dostatečnou dobu splatnosti.

Tyto úvěry jsou poskytovány fyzickým a právnickým osobám od 18 do 72 let věku s prokazatelným příjmem ze zaměstnání, starobního nebo invalidního důchodu, renty, rodičovského příspěvku a podnikání (OSVČ, právnické osoby - s.r.o. a podobně...) a to na celém území České republiky.

Spotřebitelský úvěr lze získat ve výši od 10.000,-- Kč až do 300.000,-- Kč.

Podnikatelé (živnostníci, OSVČ, právnické osoby - s.r.o. atd.) mohou získat úvěr bez dokládání příjmu od 30.000,-- Kč až do 75.000,-- Kč (dokládá se jen občanský průkaz) nebo úvěr s dokládáním příjmu od 30.000,-- Kč až do 400.000,-- Kč. Příjem se dokládá dvěma daňovými přiznáními, přičemž v posledním musí být hrubý obrat (nikoliv zisk) ve výši alespoň 270.000 Kč. U daňové evidence je to řádek 101. Tento úvěr není spotřebitelským úvěrem a není vyřizován v režimu zákona o spotřebitelském úvěru. Úvěry s dokládáním příjmu lze ale předčasně splatit s významnou úsporou nebo získat odměnu za dobré splácení ve výši až 4 měsíčních splátek.

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 50.000 Kč, splatnost 36 měsíců je splátka 2.154 Kč, administrativní poplatek 3.600 Kč (je obsažený ve splátkách, nehradí se samostatně!), celkový úrok 23.944 Kč. Celková splatná částka je 77.544 Kč, úroková sazba 27,47 % p.a., RPSN 36,00 %.

Doba splatnosti od 18 do 60 měsíců. Nepožaduje se zástava nemovitosti! V případě, že máte k dispozici nemovitost, využijte výhodnější možnosti a to úvěr se zástavou.

V případě zájmu o tento úvěr vyplňte žádost po výběru "kdo jste" dole na této stránce. Abychom mohli Vaši žádost posoudit, sdělit Vám všechny potřebné informace a připravit základní smlouvu. Pro snadnější posouzení Vašeho úvěru uveďte, jakou částku splácíte celkově v bankovním a jakou v nebankovním sektoru? Nebude-li žádná částka uvedena, máme tím za to, že nemáte žádné jiné závazky a posoudíme podle toho Vaše možnosti.

Úvěr nelze poskytnout, máte-li exekuci nebo jakýkoliv záznam v insolvenčním rejstříku.

Podpis úvěru je možný kdekoliv v celé ČR, dle Vašeho přání, možností a domluvy.

Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru.

Pokračujte vyplněním žádosti, vyberte kdo jste: