AZfin.cz …děláme jen to, co opravdu umíme!
 uver@azfin.cz

se ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

Úvěry jsou poskytovány ve výši od 50 tisíc Kč až do výše 3 miliony Kč a to výhradně  se zástavou nemovitosti. Pro podnikatele, korporace jsou úvěry nabízeny až do výše 50.000.000 Kč Výše úvěru až do 60% ceny zastavované nemovitosti. Zastavovanou nemovitostí může být rodinný nebo bytový dům, byt, rekreační nebo podnikatelský objekt nebo pozemky. Nemáte-li k dispozici nemovitost do zástavy, pak volte produkt STANDARD.

Úvěrem lze vyplatit stávající zástavu, exekuci nebo vyplatit nemovitost i v době, kdy je vyhlášena dražba.

Je velmi mnoho kombinací, neboť prostředky pocházejí z bankovního, nebankovního a soukromého sektoru. Doba splatnosti je od 3 měsíců do 20 let. U všech úvěrů je možnost předčasného vyplacení nebo přefinancování výhodnějším (např. po té, co nebude klient v registru nebo bude mít vyplacenu exekuci). S úvěrem musí souhlasit všichni vlastníci nemovitosti zapsaní na listu vlastnictví. Individuálně jsou řešeny výjimky.

Úrokové sazba od 6,9 % p. a. nebo při krátkodobém úvěru od 1% p.m.

V případě zájmu o tento úvěr vyplňte dotazník na této stránce, abychom mohli Vaši žádost posoudit, sdělit Vám všechny potřebné informace a připravit základní smlouvu. Do poznámky uveďte přesnou adresu zastavované nemovistosti. Pro snadnější posouzení Vašeho úvěru uveďte, jakou částku splácíte celkově v bankovním a jakou v nebankovním sektoru? Nebude-li žádná částka uvedena, máme tím za to, že nemáte žádné jiné závazky a posoudíme podle toho Vaše možnosti a vykalkulujeme splátku.

Úvěr nelze poskytnout žadatelům, kteří mají jakýkoliv neukončený záznam v insolvenčním rejstříku.

Podpis úvěru kdekoliv v celé České republice.

Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru. Nejedná se o spotřebitelský úvěr.

Pokračujte vyplněním žádosti, vyberte kdo jste:

Zaměstnanec
Rodičovská dovolená