AZfin.cz …děláme jen to, co opravdu umíme!
 uver@azfin.cz

STANDARD

Úvěry STANDARD patří k nejoblíbenějším úvěrům pro jejich výši, dostupnost i dostatečnou dobu splatnosti.

Tyto úvěry jsou poskytovány fyzickým a právnickým osobám od 18 do 72 let věku s příjmem prokázaným několika různými způsoby ze zaměstnání, starobního nebo invalidního důchodu, renty, rodičovského příspěvku a podnikání (OSVČ, právnické osoby - s.r.o. a podobně...) a to na celém území České republiky.

Kombinací několika spotřebitelských úvěrů lze získat částku ve až výši od 50.000,-- Kč až do 250.000,-- Kč.

Podnikatelé (živnostníci, OSVČ a s.r.o.) mohou získat úvěr bez dokládání daňového přiznání až do 150.000,-- Kč (dokládá se jen občanský průkaz, další doklad totožnosti a tři poslední výpisy z účtu) Nebo s daňovým přiznáním až do výše 250.000 Kč. Tento úvěr může být i spotřebitelským úvěrem a nebo vyřizován mimo režim zákona o spotřebitelském úvěru. Úvěry s dokládáním příjmu lze ale předčasně splatit s významnou úsporou na úrocích.

Reprezentativní příklad: Splácení úvěru v celkové výši 150.000 Kč, zápůjční roční úroková sazba 5,49 %, doba splácení 84 měsíců, měsíční splátka 2.155 Kč, RPSN 5,63, celková částka splatná spotřebitelem 181.020 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není zahrnuto. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.

Doba splatnosti od 12 do 84 měsíců. Nepožaduje se zástava nemovitosti! V případě, že máte k dispozici nemovitost, využijte výhodnější možnosti a to úvěr se zástavou.

V případě zájmu o tento úvěr vyplňte žádost po výběru "kdo jste" dole na této stránce. Abychom mohli Vaši žádost posoudit, sdělit Vám všechny potřebné informace a připravit základní smlouvu. Pro snadnější posouzení Vašeho úvěru uveďte, jakou částku splácíte celkově v bankovním a jakou v nebankovním sektoru? Nebude-li žádná částka uvedena, máme tím za to, že nemáte žádné jiné závazky a posoudíme podle toho Vaše možnosti.

Úvěr nelze poskytnout, máte-li exekuci nebo jakýkoliv záznam v insolvenčním rejstříku.

Podpis úvěru je možný on-line nebo kdekoliv v celé ČR, dle Vašeho přání, možností a domluvy.

Nejedná se o nabídku reklamou ani o předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační výpočet, konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v předsmluvních informacích a ve smlouvě o úvěru.

Pokračujte vyplněním žádosti, vyberte kdo jste:

Zaměstnanec
Rodičovská dovolená